The Sims 3 Cestovní horečka

26. dubna 2011 v 15:27 | Simikulda330


Nebaví už vaše Simíky věčně sedět doma nebo jen tak znuděně brouzdat po sousedství? Mají velikou odvahu, milují umění, nebo snad rádi sportují? Tak to je pro vás dodatek Cestovní horečka jako dělaný!
V této hře samozřejmě nechybí oblečení, objekty apod.

Egypt
Egypt je to nejoblíbeněkší místo. Vyprahlá poušť plná nástrah. Má váš Simík hodně kuráže? Může se vydat do hrobek jako jsou pyramidy ale nejen to! V Egyptě najdete i spoutu starých hradů a kláštěrů a ti nejšikovnější se mohou dostat do sfingy!
Ale dejte si poroz na otravné mumie! Mumii vyvoláte tak, že nahlédnete do sarkofágů. Nějaké je prázdný, v nějakém najdete poklad a v nějakém mumii. Dá se také vyvolat tajnými čidly např. v potápěcí studni (sfinga) nebo stoupnutím na tajné tlačítko (Pyramida nebes). Jediná možnosnost jak se zachránit před rvačkou, starchem a možným prokletím je koupit u speciálního prodejce Mumiovou svačinku nebo sušené jídlo. Mumiová svačinka i sušené jídlo vám poslouží jako lákadlo. Mumie se pustí do jídla a vy tak budete mít dost času utéct ven nebo do jiné místnosti.

Čína
V Číně je malé městečko s krásnou krajinou. Je zahalené v mlze, ale najdete tam spoustu zajímavých věcí.
Můžete se uřit Sim Fu (Kung Fu). Sum Fu můžete trénovat i doma, když si na trhu koupíte trénovacího panáka asi za 300 Simoleonů, obchod se smýšeným zbožím. Váš Simík může úřerážet desky, meditovat, zeneportovat se (teleportovat se) a zůčastnit se velkého turnaje.
Také můžete prouzkoumat jeskyni Dračí chřtán. I tam narazíte na tajemné hrobky, mumie, tajná čidla apod. Buďte pozorní, nejednou má Siminka/Simík zapadla do nějaké tajné chodby a ani teleportace vám nepomůže!


Francie
Ach ta Francie! Město plné lásky, záhad a nektaru. Co?
Nektar se vyrábí už hodně dlouho. Můžete si jej vyrobit i samy, když si koupíte vše potřebné v katalogu nákupu nebo na trhu a vypěstujete vhodné suroviny. Na ochutnání se ale dá i koupit.
Máte také nové možnosti! Pořiďte si v dobrém obchodu ten nejkvalitnější, nejdražší fotoaparát a pusťe se do cvičení! Stejně jako vaření nebo atletika, i tohle je schopnost kterou váš Simík musí mít v krvy. Ale vyplatí se pilně cvičit a nalézat nové sbírky, jelikož ty fotografie jsou opravdu krásné!!!

Máte zájem o koupi tohoto dodatku?

Kupte si ho za 749 Kč přímo ZDEZdroj obrázků

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LovelySims Team | Gipsík LovelySims Team | Gipsík | 26. dubna 2011 v 17:37 | Reagovat

Já ti dám jako zdroj Google ;-) Na obrázku mám dojem je napsané LOVELYSIMS.blog.cz tak to prosím smaž, ok? A nebude s tím žádný problém...

2 Amy Amy | 22. ledna 2012 v 16:43 | Reagovat

Naprosto kouzelné ! Hele a toho trénovacího panáka mám normálně koupit v Číně na trhu v tom prostředním domku ? Já jsem ho tam totiž nenašla ! Díky za radu :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.