Září 2011

Je někdo kdo se na Mazlíčky netěší?

12. září 2011 v 20:34 | Sisi
Je to blázen? No, ano, je... Tak to tak odpovídá.
Věřte tomu nebo ne, ale jednoduše: Vlezte mi s tou hrou na záda!
Ano, jsem to já. Jsem to já, koho už přestali bavit Sims a jsem to já, kdo nejspíše zruší předobjednávku... Jsem to já, kdo se na tenhle blog vykašle.
Ale já se určitě vrátím... I když na jiném blogu, hkedejte si mě jak chcete. Slyšeli jste někdy o hrách jako GTA, Harry Potter nebo Rushing town? Slyšeli jste někdy o tom, že existuje i jiný svět než virtuální? Ne? No tak to se nedivím! Užívejte si posledních krásných dnů! Vyjeďte si s partou na kole nebo zajděte na menší výlet! Jděte do obchoďáku a vybírejte co chcete! Jděte do divadla, i činohra je mnohem lepší než věčně přilepený člověk na obrazovce! Před dvěma měsíci bych tohle nikdy neřekla... Ale teď? Lidi, já Sims klidně i prodám! Ne, už mě nezačnou bavit, dnes je to definitně. Že nevěříte? No... Dobře, jak chcete, ale já bych se měla věnovat škole, knihám, kultuře... Nebo to všechno spojit. Už dospívám atohle mě opustilo.

Ale za ty dva roky, co hraju, jsem se s ostatními opravdu dobře bavila! Na testovačkách, kde jsem se seznámila i všude jinde... Kdo nemá rád Sims??? Kdo se teď přesně přihlásí???? já!!!


Ale přiznávám, že mi to bude chybět... Sbohem!!!!!!!! TOHLE JE KONEC!!!! DEFINITIVNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SISI KONČÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


11. září

11. září 2011 v 16:42 | Sisi
Všichni jistě vědí, o cojde, tak sem jen dám menší video ze Stream

Že by Karkonovi vyšli plány?

4. září 2011 v 19:20 | Sisi
Karkon z knihy Čarodějka šestého měsíce nedovoloval dětem představivost a nápady a snažil se tak zničit Xorax, Šestý měsíc. :D

Ti, co četli knížku jako teď já určitě budou vědět o čem mluvím.
Zkrátka, jsem v koncích. Nemám žádný nápady! Nevím co mám psát, ale udělala jsem část komiksu v The Sims 2, i když nevím, jestli ho opravdu zveřejním =) Ale jinak, kromě komiksů, co by jste tady chtěli?
Budu ráda za každý návrh!


Tahle fotka je nádherná!!! Ten psík je sladký, co myslíte? =)

Myslím, že s koňmi se rozhodně nudit nebudete!

Opravdu ne =)

Nádhera! Co dalšího nás ještě čeká?!

Kočky nemám ráda, ale tohle je skvělý nápad!

Poprvé v historii budete moci Mazlíčky ovládat!

Přátelé pořád s vámi!

Jakpak asi hraje?

Obrázky kopíruj jen s ikonkou!


1. září - nově

1. září 2011 v 15:51 | Sisi
Ahojky! Tak jaká byla škola? U mě docela dobrý... Máme novou super učitelku a dobrej kolektiv... Ale jinak ohledně blogu.

Všechno přichystám na Mazlíčky. Přibližně dva týdny po vydání Mazlíčků bych přichystala nový komiks... Mám trochu promyšlený děj, ale název nevím - Řeknu vám jen to, že to bude s koňmi.

Dále od Mazlíčků bych opět začala deníky... Ale mám dost času na to tohle vyřešit a taky s tim nepočítejte na 100 %

No, to bdue zatím asi všechno... Postupem času sem dám dny, kdy tu jsem a kdy ne - Kroužky, škola apod. Takže zatím!

Ještě jednou moc děkuju VIKI za krásný dess! Byl přesně podle mých představ - Tedy... Skoro. Byl lepší! =)