Únor 2012

Vše při starém + Nezapomenout!

22. února 2012 v 19:23 | Sisi
Já vím, vím, nechodím sem, ale vy ano, tak sem jednou za čas přidám nějakej ten článeček :)


Oznámení + Na co se kouknout

3. února 2012 v 9:19 | Sisi
Nevím, ale Sims ani blog mi skutečně moc nejedou takže moc velkou aktivitu neočekávejte. Spíš sem budu dávat snapshoty z MC, moje skiny (když mi KONEČNĚ SAKRA přijde ten gift code) a tak podobně... Ale to důležitější je, kam by jste se měli podívat popřípadně zaregistrovat či olikovat a sdílet ;)

Herobrine server

Hledáte zábavu? Máte Minecraft a chcete si zahrát? Tak neváhejte a pospěšte si, než bude zaplněných všech 20 slotů!! Spoustu nevídaných a skutečně zajímavých pluginů, mix dvou (později tří) světů, skvělý hráči a dokonalý admin team pod vedením Boha (tedy Bůh ej Notch, tenhle je hned po něm) neboli Blond Herobrina s nickem Janch32
Opět upozorňuju, že tam Sisi nejsem! Tak existuje jen Orbitka909... Oralbitka ;)

Gamercraft.cz

Chcete si zahrát s hromadou lidí? Chcete se dostat na jeden z nejžádanějších serverů? Chcete si chatovat s členy MineMovies včetně převelice důležitého DoktoraNaR? Tak neváhejte, zapiště se do WhiteListu a můžete hrát!!!

Minecraft cz/sk

Jste příznivci České nebo Slovenské Republiky? A zároveň jste zamilovaní do kostiček? A máte Facebook? Ne jen tyto důvody pro to, aby jste se stali fanoušky stránky Českého a Slovesnkého MC na Facebooku!!!

PS: Skutečně, já jsem Orbitka909 a NE Sisi!!!!!!!!!!